niedziela, 3 marca 2019

Paweł Kaczmarczyk na finał Rzeszowskich Spotkań Karnawałowych

Paweł Kaczmarczyk na finał 25 Rzeszowskich Spotkań Karnawałowych uświetnił czwartkowy wieczór około półtora godzinnym koncertem.

 W czwartek 28 lutego na zakończenie 25 Rzeszowskich Spotkań Karnawałowych wystąpił Paweł Kaczmarczyk. Kompozytor jazzowy i pianista urodzony w Krakowie przekazuje muzykę w sposób kreatywny. 

 W 2006 roku zyskał stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  Inicjator wielu projektów obecnie prowadzi zespół Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band. Małomówny po prostu gra przekazując emocje słuchaczom! 

 Pokaźny zasób dyskografii Kaczmarczyka świadczy o pracowitości i pasji do muzyki: Kaczmarczyk/Barański/Dobrowolski Trio „LIVE” z 2005, Paweł Kaczmarczyk „AUDIOFEELING” z 2007, Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band “COMPLEXITY IN SIMPLICITY” z 2009, Rafał Sarnecki “Songs From A New Place” z 2008, New Bone “It’s Not Easy” i Grzech Piotrowski „Emotronica” z 2009, Leszek HeFi Wiśniowski feat. Krzesimir Dębski “KINETYKA” z 2010, Rafał Sarnecki „The Madman Rambles Again” z 2011, New Bone - Destined z 2012, Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio - Something Personal z 2015 i ostatnia Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio, Mr. Krime - Vars & Kaper: DeconstructiON z 2016. Zobaczcie zdjęcia:


Kinga Kuźniar

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.