wtorek, 20 października 2020

Dzieła Beksińskiego jeszcze można podziwiać na wystawie

 


Jeszcze tylko trzy dni potrwa niezwykła wystawa jakiej jeszcze w Rzeszowie nie było, czyli spektakl multimedialny, seanse wirtualnej rzeczywistości i unikatowe dzieła Zdzisława Beksińskiego. 



  BEKSIŃSKI W MILLENIUM HALL Wielkim zainteresowaniem cieszyła i nadal cieszy się organizowana w ramach 9 Urodzin Millenium Hall „Wystawa jakiej nie było – BEKSIŃSKI”, podczas której obejrzeć można unikatowe dzieła wybitnego artysty Zdzisława Beksińskiego. 

 Prezentowane są obrazy, które jedynie w wyjątkowych okolicznościach pokazywane są szerszej publiczności. Formułę wystawy wzbogacają multimedialne atrakcje, m.in. prezentacja wybranych dzieł mistrza na wielkoformatowych ekranach, czy też pokazy obrazów w ramach seansów wirtualnej rzeczywistości. Urodzinowa wystawa potrwa jeszcze przez najbliższe trzy dni, tj. do 22 października, na poziomie 2 w Millenium Hall, w godzinach 13:00 – 20:00. Wejście na wystawę o pełnych godzinach, ostatnie o godz. 19:00 Bilety dostępne w Punkcie INFO Millenium Hall oraz w aplikacji Going. Cena biletu wynosi 20 zł, ulgowy 15 zł. Ze względów bezpieczeństwa liczba osób jednocześnie przebywających na wystawie jest limitowana.


Kinga Kuźniar

Źródło: Millenium Hall

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.