piątek, 2 kwietnia 2021

Miś Uszatek śpiewa Wam: 100 lat - Zaproszenie na spotkanie "Urodziny Misia"

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza na „Urodziny Misia” – Spotkanie z ilustratorką Gabrielą Cichowską, które odbędzie się online, na platformie ClickMeeting w dniu 22 kwietnia 2021 r. o g. 10:00. [MIEJSCE] ONLINE

[TERMIN] 22 KWIETNIA 2021 R. O GODZINIE 10:00

[TEMAT] URODZINY MISIA. SPOTKANIE Z ILUSTRATORKĄ GABRIELĄ CICHOWSKĄ


Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza na „Urodziny Misia” – Spotkanie z ilustratorką Gabrielą Cichowską, które odbędzie się online, na platformie ClickMeeting w dniu 22 kwietnia 2021 r. o g. 10:00. 

LINK DO REJESTRACJI NA SPOTKANIE Z GABRIELĄ CICHOWSKĄ

Aby się wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować, wpisując swoje imię i adres e-mail. Wstęp wolny. Podczas wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań na czacie. 

Spotkanie dofinansowane ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. 


Gabriela Cichowska: urodzona w 1984 r. w Rzeszowie. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Pracuje jako pedagog w ASP im. Władysława Strzemieńskiego w Łodzi. Artystka uprawia malarstwo, rysunek i grafikę, głównie na potrzeby książek dla dzieci i młodzieży. W swojej twórczości nawiązuje do tradycji polskiej ilustracji.


Kinga Kuźniar

Źródło: WiMBP Rzeszów

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza