Piknik na rzecz dzieciaczków z hospicjum
Przy ul. Św. Kingi w Rzeszowie odbył się piknik na rzecz chorych dzieciaczków z okolicznego hospicjum.
Gry i zabawy, konkursy, kwiaty, kiermasz czy żywność za wolny datek lub konkretną kwotę miały na celu wesprzeć Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.
Na poniższym zdjęciu znajduje się blik poprzez, który można wpłacać datki na rzecz hospicjum.
Kinga Kuźniar







































































































































































Komentarze
Prześlij komentarz