Piknik na rzecz dzieciaczków z hospicjum

Przy ul. Św. Kingi w Rzeszowie odbył się piknik na rzecz chorych dzieciaczków z okolicznego hospicjum.



Gry i zabawy, konkursy, kwiaty, kiermasz czy żywność za wolny datek lub konkretną kwotę miały na celu wesprzeć Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

W trakcie odbyły się występy artystyczne dzieci, Pawła Sołtysa i Zenona Martyniuka.
Na poniższym zdjęciu znajduje się blik poprzez, który można wpłacać datki na rzecz hospicjum.

















































































 Kinga Kuźniar

Komentarze

Popularne posty